Beşiktaş’ta 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkuyla kutlanıyor. Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda aşağıdaki ifadelere yer verdi:
“İlçe protokolümüz ve halkımız ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve okullarımız tarafından hazırlanan programı izlemek üzere Barbaros Meydanı’ndaydık. Beşiktaş’ın her noktasında Cumhuriyetimizi kutlamaya devam ediyoruz. #NeMutluCumhuriyetVar#NeMutluBeşiktaşVar“
![](https://www.gazetebesiktas.com.tr/wp-content/uploads/2019/10/cumhuriyet-bayramı-beşiktaş2.jpg)
![](https://www.gazetebesiktas.com.tr/wp-content/uploads/2019/10/cumhuriyet-bayramı-beşiktaş3.jpg)
![](https://www.gazetebesiktas.com.tr/wp-content/uploads/2019/10/cumhuriyet-bayramı-beşiktaş4.jpg)